  • 3094R-393GS
3094R-393GS
advertisement
Manufacturer No:
3094R-393GS
HK JDW NO:
79-3094R-393GS
Step5Bar-code shipping tag
3094R-393GS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.163Lx0.133W 4.14mmx3.38mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Packing Method
    TR, 7/13 Inch
  • Shielding
    NO
  • Depth
    3.38mm
  • Construction
    Epoxy Encapsulated
  • Current Rating
    84mA
  • Inductance
    39μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    7Ohm Max
  • Max DC Current
    84mA
  • Frequency - Self Resonant
    13MHz
  • Q @ Freq
    65 @ 2.5MHz
    65
  • Special Feature
    ROHS COMPLIANT
  • Height
    3.56mm
  • Height Seated (Max)
    0.140 3.56mm