  • 2M804-002-06ZNU14-55S
2M804-002-06ZNU14-55S
advertisement
Manufacturer No:
2M804-002-06ZNU14-55S
HK JDW NO:
61-2M804-002-06ZNU14-55S
Package:
Description:
Plug, Female Sockets Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 55 Positions Crimp Gold Black Zinc Nickel Bulk N (Normal) Push-Pull
Quantity:
In Stock : 12713
Step5Bar-code shipping tag
2M804-002-06ZNU14-55S
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
    Crimp
  • ECCN Code
    EAR99
  • Connector Type
    Plug, Female Sockets
  • Resistance
    2.804MOhm
  • Number of Positions
    55
  • Color
    Black
  • Gender
    Female
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    5A