  • 2M801-010-01ZNU13-201SA
2M801-010-01ZNU13-201SA
advertisement
Manufacturer No:
2M801-010-01ZNU13-201SA
HK JDW NO:
61-2M801-010-01ZNU13-201SA
Package:
Datasheet:
Description:
Receptacle, Female Sockets Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold Black Zinc Nickel Bulk A Threaded
Quantity:
In Stock : 11027
Step5Bar-code shipping tag
2M801-010-01ZNU13-201SA
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Connector Type
    Receptacle, Female Sockets
  • Resistance
    2.801MOhm
  • Number of Positions
    12
  • Color
    Black
  • Current Rating (Amps)
    5A 23A