  • 2929SQ-391GEC
2929SQ-391GEC
advertisement
Manufacturer No:
2929SQ-391GEC
HK JDW NO:
3194-2929SQ-391GEC
Quantity:
In Stock : 7629
Step5Bar-code shipping tag
2929SQ-391GEC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    390 nH
  • Test Frequency
    50MHz
  • Max DC Current
    4.4A
  • Frequency - Self Resonant
    590MHz
  • Case/Size Code
    4929
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    14.5mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.39 µH
  • Height
    7.24mm
  • Length
    14.1mm
  • Width
    7.24mm