  • 2512-332J
2512-332J
advertisement
Manufacturer No:
2512-332J
HK JDW NO:
79-2512-332J
Step5Bar-code shipping tag
2512-332J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.255Lx0.105W 6.48mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Depth
    2.67mm
  • Current Rating
    734mA
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    7.9MHz
  • DC Resistance (DCR)
    750mOhm Max
  • Max DC Current
    734mA
  • Current - Saturation
    551mA
  • Case/Size Code
  • Height
    2.79mm
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.79mm