  • 2500BP15M400E
2500BP15M400E
advertisement
Manufacturer No:
2500BP15M400E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2500BP15M400E
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
2500BP15M400E
Description:
FILTER BANDPASS WIMAX 2.5GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2500BP15M400E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    2.5GHz Center
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    400MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss (dB)
    2 dB
  • Height
    1.0414mm