  • 2499-046-Y5U0-102MLF
2499-046-Y5U0-102MLF
advertisement
Manufacturer No:
2499-046-Y5U0-102MLF
HK JDW NO:
221-2499-046-Y5U0-102MLF
Package:
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 20%
Step5Bar-code shipping tag
2499-046-Y5U0-102MLF
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    Y5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Capacitance
    1000pF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1kOhm