  • 2482-012-X5U0-501M
2482-012-X5U0-501M
advertisement
Manufacturer No:
2482-012-X5U0-501M
HK JDW NO:
221-2482-012-X5U0-501M
Package:
Axial - No Leads
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 500PF 20% AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2482-012-X5U0-501M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Axial - No Leads
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
    2482
  • Size / Dimension
    0.195Diax0.250L 4.95mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Capacitance
    500pF