  • 2463-002-X5U0-471PLF
2463-002-X5U0-471PLF
advertisement
Manufacturer No:
2463-002-X5U0-471PLF
HK JDW NO:
221-2463-002-X5U0-471PLF
Description:
CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2463-002-X5U0-471PLF
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.155L 1.90mmx3.93mm
  • Tolerance
    0% +100%
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    470pF
  • Current
    10A
  • Insertion Loss
    12dB @ 100MHz
  • Insertion Loss (dB)
    12 dB
  • Length
    3.937mm