  • 2450FB15K0008E
2450FB15K0008E
advertisement
Manufacturer No:
2450FB15K0008E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2450FB15K0008E
Package:
0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Datasheet:
2450FB15K0008E
Description:
Signal Conditioning Balun CSR Ceramic Filter
Step5Bar-code shipping tag
2450FB15K0008E
    Select All
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    2.45GHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz