  • 2450BM15A0015E
2450BM15A0015E
advertisement
Manufacturer No:
2450BM15A0015E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2450BM15A0015E
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
2450BM15A0015E
Description:
JOHANSON TECHNOLOGY - 2450BM15A0015E - Balun, Impedance Matched, 2.45 GHz, 2mm x 1.25mm x 0.8mm
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2450BM15A0015E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    2.45GHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz