  • 23C25G-40ML5
23C25G-40ML5
advertisement
Manufacturer No:
23C25G-40ML5
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-23C25G-40ML5
Package:
Datasheet:
23C25G-40ML5
Description:
Jack, Female Socket (3); Plug, Male Pin (3) Snap-On 50Ohm Bulk Miniature Coaxial Solder 6 Port Polytetrafluoroethylene (PTFE) -40°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
23C25G-40ML5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, Right Angle
  • Dielectric Material
    Polytetrafluoroethylene (PTFE)
  • Body Material
    Beryllium Copper, Brass
  • Center Contact Plating
    Gold
  • Center Contact Material
    Beryllium Copper
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Jack, Female Socket (3); Plug, Male Pin (3)
  • Voltage - Rated
    500V
  • Fastening Type
    Snap-On
  • Impedance
    50Ohm
  • Connector Style
    Miniature Coaxial
  • Number of Ports
    6
  • Frequency (Max)
    40GHz