  • 2345FB39A0050E
2345FB39A0050E
advertisement
Manufacturer No:
2345FB39A0050E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-2345FB39A0050E
Package:
1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
2345FB39A0050E
Description:
FILTER BALUN MATCH 2.3-2.39GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2345FB39A0050E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    2.35GHz
  • Case Code (Metric)
    2520
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    2.3GHz~2.39GHz
  • Insertion Loss (dB)
    3.2 dB
  • Insertion Loss (Max)
    3.2dB
  • Return Loss-Min
    11.73dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    50 / 50Ohm