  • 222521K00222JQTAF9LM
222521K00222JQTAF9LM
advertisement
Manufacturer No:
222521K00222JQTAF9LM
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-222521K00222JQTAF9LM
Package:
2225 (5763 Metric)
Description:
2200pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Non-Magnetic Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric)
Quantity:
In Stock : 4345
Step5Bar-code shipping tag
222521K00222JQTAF9LM
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    2225 (5763 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    High Q, Low Loss, Non-Magnetic
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Applications
    RF, Microwave, High Frequency
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    2200pF
  • Thickness (Max)
    0.165 4.20mm