  • 2220GA331KAT1A
2220GA331KAT1A
advertisement
Manufacturer No:
2220GA331KAT1A
HK JDW NO:
66-2220GA331KAT1A
Package:
2220
Datasheet:
2220GA331KAT1A
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10% 2220
Step5Bar-code shipping tag
2220GA331KAT1A
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    2220
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    2kV
  • Depth
    5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.7mm