  • 22205A562FAT2A
22205A562FAT2A
advertisement
Manufacturer No:
22205A562FAT2A
HK JDW NO:
5781-22205A562FAT2A
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0056uF, Surface Mount, 2220, CHIP, ROHS COMPLIANT