  • 2195QA4-28V
2195QA4-28V
advertisement
Manufacturer No:
2195QA4-28V
HK JDW NO:
894-2195QA4-28V
Package:
Datasheet:
2195QA4-28V
Description:
LED IND LIGHT WHT 28V QC PNL MT
Step5Bar-code shipping tag
2195QA4-28V
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2012
  • Series
    2195QA
  • Part Status
    Active
  • Type
    Incandescent
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (7.87mm)
  • Configuration
    SINGLE
  • Voltage
    28V
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lamp Color
    White
  • Height
    25.146mm