  • 20UL1015STRBRO25
20UL1015STRBRO25
advertisement
Manufacturer No:
20UL1015STRBRO25
HK JDW NO:
670-20UL1015STRBRO25
Package:
Datasheet:
20UL1015STRBRO25
Description:
Quantity:
In Stock : 44
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
20UL1015STRBRO25
  • Operating Temperature
    105°C
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Brown
  • Conductor Strand
    10/30
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.100 (2.54mm)
  • Length
    25.00' 7.62m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030 0.76mm