  • 200MSP4T4B4M2RE
200MSP4T4B4M2RE
advertisement
Manufacturer No:
200MSP4T4B4M2RE
HK JDW NO:
239-200MSP4T4B4M2RE
Package:
Datasheet:
200MSP4T4B4M2RE
Step5Bar-code shipping tag
200MSP4T4B4M2RE
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Published
    2006
    1 (Unlimited)
  • Termination
    PC Pin
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Current Rating (Amps)
    0.4VA AC/DC
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    Mom-Off-Mom
  • Bushing Thread
    Unthreaded
  • Actuator Length
    12.70mm