  • 200MSP3T1B3M2RE
200MSP3T1B3M2RE
advertisement
Manufacturer No:
200MSP3T1B3M2RE
HK JDW NO:
239-200MSP3T1B3M2RE
Package:
Datasheet:
200MSP3T1B3M2RE
Step5Bar-code shipping tag
200MSP3T1B3M2RE
    Gold
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Published
    2005
    1 (Unlimited)
  • Termination
    EAR99
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    On-Off-On
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 4.95mm Dia
  • Bushing Thread
    10-48
  • Actuator Length
    9.40mm