  • 200MSP3T1B1M2REH
200MSP3T1B1M2REH
advertisement
Manufacturer No:
200MSP3T1B1M2REH
HK JDW NO:
239-200MSP3T1B1M2REH
Package:
Datasheet:
200MSP3T1B1M2REH
Description:
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Step5Bar-code shipping tag
200MSP3T1B1M2REH
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Actuator Material
    Brass, Chrome Plated
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Published
    2008
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    On-Off-On
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 4.95mm Dia
    Non-Illuminated
  • Switch Type
    TOGGLE SWITCH
  • Bushing Thread
    10-48
  • Actuator Length
    9.40mm