  • 200MSP1T4B2M7RE
200MSP1T4B2M7RE
advertisement
Manufacturer No:
200MSP1T4B2M7RE
HK JDW NO:
239-200MSP1T4B2M7RE
Package:
Datasheet:
200MSP1T4B2M7RE
Step5Bar-code shipping tag
200MSP1T4B2M7RE
  • Mounting Type
    Through Hole, Right Angle, Vertical
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    On-On
  • Bushing Thread
    Unthreaded
  • Actuator Length
    12.70mm