  • 200AWMSP4T1A1M2QE
200AWMSP4T1A1M2QE
advertisement
Manufacturer No:
200AWMSP4T1A1M2QE
HK JDW NO:
239-200AWMSP4T1A1M2QE
Package:
Datasheet:
200AWMSP4T1A1M2QE
Step5Bar-code shipping tag
200AWMSP4T1A1M2QE
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Contact Plating
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Series
    200A
  • Voltage - Rated DC
    28V
  • Current Rating (Amps)
    3A AC/DC
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    120V
  • Circuit
    SPDT
  • Switch Function
    Mom-Off-Mom
  • Actuator Length
    10.16mm