  • 200AWMSP3T2A1M7RE
200AWMSP3T2A1M7RE
advertisement
Manufacturer No:
200AWMSP3T2A1M7RE
HK JDW NO:
239-200AWMSP3T2A1M7RE
Package:
Datasheet:
200AWMSP3T2A1M7RE
Step5Bar-code shipping tag
200AWMSP3T2A1M7RE
  • Mount
    Through Hole, Vertical
  • Mounting Type
    Through Hole, Right Angle, Vertical
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Published
    2002
  • Series
    200A
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Circuit
    SPDT
  • Switch Function
    On-Off-On
  • Actuator Length
    6.10mm