  • 194D685X9025G2B
194D685X9025G2B
advertisement
Manufacturer No:
194D685X9025G2B
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-194D685X9025G2B
Package:
Conformal
Datasheet:
194D685X9025G2B
Description:
6.8μF 10% 85°C-Max -55°C-Min Conformal
Step5Bar-code shipping tag
194D685X9025G2B
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    6.8μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    1.7μA
  • Length
    6.73mm
  • Width
    2.79mm