  • 194D106X0025G4B
194D106X0025G4B
advertisement
Manufacturer No:
194D106X0025G4B
HK JDW NO:
866-194D106X0025G4B
Package:
Conformal
Datasheet:
194D106X0025G4B
Description:
10μF 20% 85°C-Max -55°C-Min Conformal
Step5Bar-code shipping tag
194D106X0025G4B
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.5μA
  • Length
    6.73mm
  • Width
    2.79mm