1825Y4K00180FCT
1825Y4K00180FCT
419-1825Y4K00180FCT
1825 (4564 Metric)
FlexiCap™ 18pF 4000V 4kV Ceramic Capacitor ±1% C0G NP0 1B 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C Soft Termination Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)