  • 1812LS-393XJLB
1812LS-393XJLB
advertisement
Manufacturer No:
1812LS-393XJLB
HK JDW NO:
3194-1812LS-393XJLB
Step5Bar-code shipping tag
1812LS-393XJLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 10 hours ago)
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Inductance
    39 μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • Max DC Current
    210mA
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    45
  • Q Factor
    45
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.5Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    39 µH
  • Height
    3.43mm
  • Length
    4.95mm
  • Width
    3.81mm