  • 18126G107ZAT2A
18126G107ZAT2A
advertisement
Manufacturer No:
18126G107ZAT2A
HK JDW NO:
66-18126G107ZAT2A
Package:
1812
Datasheet:
18126G107ZAT2A
Description:
100μF Ceramic Capacitor 80% 1812
Step5Bar-code shipping tag
18126G107ZAT2A
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    1812
  • Published
  • Tolerance
    80%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Capacitance
    100μF
  • Voltage - Rated DC
    6.3V
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    Y5V
  • Length
    4.5mm