  • 150D223X0010A2T
150D223X0010A2T
advertisement
Manufacturer No:
150D223X0010A2T
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-150D223X0010A2T
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
22nF 20% 85°C-Max -55°C-Min Axial
Step5Bar-code shipping tag
150D223X0010A2T
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    20%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Length
    7.26mm