  • 14920F0GJFY03502KA
14920F0GJFY03502KA
advertisement
Manufacturer No:
14920F0GJFY03502KA
Manufacturer:
Vishay Spectrol
HK JDW NO:
876-14920F0GJFY03502KA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 5K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (12.5 X 40.57 X 13.1mm) Pin Panel Mount/Thru-Hole Box
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
14920F0GJFY03502KA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Resistance
    5kOhm
  • Capacitance
    0F