  • 135D106X9025C0
135D106X9025C0
advertisement
Manufacturer No:
135D106X9025C0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-135D106X9025C0
Package:
Metal
Datasheet:
135D106X9025C0
Description:
10μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 5.3Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
135D106X9025C0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5.3Ohm
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    11.51mm