  • 135106-R1-36.00
135106-R1-36.00
advertisement
Manufacturer No:
135106-R1-36.00
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-135106-R1-36.00
Package:
SMA
Datasheet:
Description:
RF Cable Assemblies SMA Plug to SMA Jack .085 Cable 36in
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
135106-R1-36.00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Connector Type
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Polarity
    Normal
  • Cable Type
    Hand Formable .085
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    914mm
  • 1st Connector
    SMA Female Jack
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Gender Type A
    Female
  • Gender Type B
    Male
  • Length
    36.00 914.40mm