  • 127-P11-H-KF-10A
127-P11-H-KF-10A
advertisement
Manufacturer No:
127-P11-H-KF-10A
HK JDW NO:
231-127-P11-H-KF-10A
Step5Bar-code shipping tag
127-P11-H-KF-10A
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    250V