  • 127-P10-H-KF-20A
127-P10-H-KF-20A
advertisement
Manufacturer No:
127-P10-H-KF-20A
HK JDW NO:
231-127-P10-H-KF-20A
Step5Bar-code shipping tag
127-P10-H-KF-20A
    Panel
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V