  • 127-P10-H-KF-10A
127-P10-H-KF-10A
advertisement
Manufacturer No:
127-P10-H-KF-10A
HK JDW NO:
231-127-P10-H-KF-10A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
127-P10-H-KF-10A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    250V