  • 1210F-8R2K-01
1210F-8R2K-01
advertisement
Manufacturer No:
1210F-8R2K-01
HK JDW NO:
3540-1210F-8R2K-01
Package:
1210
Datasheet:
1210F-8R2K-01
Step5Bar-code shipping tag
1210F-8R2K-01
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    920mOhm
  • Inductance
    8.2 μH
  • Max DC Current
    330mA
  • Q Factor
    27
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    920mOhm