  • 12105C334KAT2A\4K
12105C334KAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
12105C334KAT2A\4K
HK JDW NO:
66-12105C334KAT2A\4K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Step5Bar-code shipping tag
12105C334KAT2A\4K
  • Package / Case
    1210
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X7R
  • Voltage
    50V
  • Height
    940μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm