  • 12065A2R2CAT2A\4K
12065A2R2CAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
12065A2R2CAT2A\4K
HK JDW NO:
66-12065A2R2CAT2A\4K
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.2pF Ceramic Capacitor 1206
Step5Bar-code shipping tag
12065A2R2CAT2A\4K
  • Package / Case
    1206
  • Capacitance
    2.2pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    NP0
  • Height
    940μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm