  • 11K5014-KCNB
11K5014-KCNB
advertisement
Manufacturer No:
11K5014-KCNB
Manufacturer:
Grayhill Inc.
HK JDW NO:
330-11K5014-KCNB
Package:
Datasheet:
Description:
GRAYHILL - 11K5014-KCNB - Knob, D Shaft, 6.35 mm, Nylon (Polyamide), Round Fluted, 17.78 mm
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
11K5014-KCNB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Material
    Nylon
  • Published
    2003
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    11.5014kOhm
  • Color
    Black
  • Accessory Type
    Knob - Black
  • Diameter
    17.8mm