  • 1113TR201
1113TR201
advertisement
Manufacturer No:
1113TR201
HK JDW NO:
184-1113TR201
Package:
Datasheet:
1113TR201
Step5Bar-code shipping tag
1113TR201
  • Size / Dimension
    Round - 0.531Dia x 0.268 H 13.50mmx6.80mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W