  • 111126300331GQTAF9LM
111126300331GQTAF9LM
advertisement
Manufacturer No:
111126300331GQTAF9LM
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-111126300331GQTAF9LM
Package:
1111 (2828 Metric)
Description:
330pF 630V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Non-Magnetic Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
Quantity:
In Stock : 8826
Step5Bar-code shipping tag
111126300331GQTAF9LM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    1111 (2828 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Feature
    High Q, Low Loss, Non-Magnetic
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Applications
    RF, Microwave, High Frequency
  • Voltage - Rated
    630V
  • Capacitance
    330pF
  • Thickness (Max)
    0.070 1.78mm