  • 10AX022E4F27E3SG
10AX022E4F27E3SG
advertisement
Manufacturer No:
10AX022E4F27E3SG
HK JDW NO:
386-10AX022E4F27E3SG
Package:
672-BBGA, FCBGA
Datasheet:
10AX022E4F27E3SG
Description:
3.25mm mm FPGAs Arria 10 GX Series 672-BBGA, FCBGA 1mm mm 672
Quantity:
In Stock : 11573
Step5Bar-code shipping tag
10AX022E4F27E3SG
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    672-BBGA, FCBGA
  • Operating Temperature
    0°C~100°C TJ
    3 (168 Hours)
  • Number of Terminations
    672
  • Voltage - Supply
    0.87V~0.98V
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • JESD-30 Code
    S-PBGA-B672
  • Number of Outputs
    240
  • Power Supplies
    0.9V
  • Number of I/O
    240
  • Number of Logic Elements/Cells
    220000
  • Total RAM Bits
  • Number of LABs/CLBs
    80330
  • Height Seated (Max)
    3.25mm
  • Length
    27mm
  • Width
    27mm