  • 109D227X0050T2
109D227X0050T2
advertisement
Manufacturer No:
109D227X0050T2
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-109D227X0050T2
Package:
Metal
Datasheet:
109D227X0050T2
Description:
220μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.8Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
109D227X0050T2
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.8Ohm
  • Diameter
    9.91mm