  • 109D107X9025T0.
109D107X9025T0.
advertisement
Manufacturer No:
109D107X9025T0.
HK JDW NO:
866-109D107X9025T0.
Description:
100μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 4Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
109D107X9025T0.
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    19.46mm