  • 1092QD6-12V
1092QD6-12V
advertisement
Manufacturer No:
1092QD6-12V
HK JDW NO:
894-1092QD6-12V
Package:
Datasheet:
1092QD6-12V
Description:
PMI RND .5" LED 12V TAB SEMI-DOM
Step5Bar-code shipping tag
1092QD6-12V
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2018
  • Series
    1092Q
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    25mA