  • 1090AX1-12V
1090AX1-12V
advertisement
Manufacturer No:
1090AX1-12V
HK JDW NO:
894-1090AX1-12V
Package:
Datasheet:
1090AX1-12V
Step5Bar-code shipping tag
1090AX1-12V
    Select All
  • Mount
    Wire
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    1090A
  • Published
    2012
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    Incandescent
  • Termination Style
    Wire Leads - 4.5 (114.30mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    12V