  • 1050QAX3
1050QAX3
advertisement
Manufacturer No:
1050QAX3
HK JDW NO:
894-1050QAX3
Package:
Datasheet:
1050QAX3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
1050QAX3
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 1050QAX3 .
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    1050QA
  • Published
    2012
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • Type
    Neon
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Voltage
    105V~125V