  • 100SP1T7B13VS2REH
100SP1T7B13VS2REH
advertisement
Manufacturer No:
100SP1T7B13VS2REH
HK JDW NO:
239-100SP1T7B13VS2REH
Step5Bar-code shipping tag
100SP1T7B13VS2REH
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Termination
    Solder
  • Current Rating (Amps)
    0.4VA AC/DC
  • Termination Style
    PC Pin
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    On-On
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 11.91mm Dia
  • Actuator Length
    13.00mm