  • 100AWSP1T2B4M2RE
100AWSP1T2B4M2RE
advertisement
Manufacturer No:
100AWSP1T2B4M2RE
HK JDW NO:
239-100AWSP1T2B4M2RE
Step5Bar-code shipping tag
100AWSP1T2B4M2RE
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2002
  • Series
    100A
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Current Rating (Amps)
    0.4VA AC/DC
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Switch Function
    On-On
  • Actuator Length
    7.62mm